Květen 2010

Justin Bieber: "Mám zlomené srdce!"

22. května 2010 v 11:52
STARS: Justin Bieber:
"Mám zlomené srdce," tvrdí Justin Bieber (16) v rozhovoru pro jeden americký magazín! A může za to prý Beyonce (28)!
"Miluju ji od svých sedmi let a když se jejím manželem stal Jay-Z, bolelo to jako opravdový rozchod," přiznal Justin s tím, že z toho byl několik dní pořádně smutný! Znamená to tedy, že si dokáže představit, co asi prožívají jeho fanynky? "Jasně! Některé holky, když mě vidí, tak šílí a objímají jedna druhou, aby neomdlely! Přesně takhle bych se choval před pěti lety, kdybych potkal Beyonce," tvrdí Justin. Zároveň si ale myslí, že na něm není, co obdivovat! "Beyonce je krásná a ještě umí zpívat, já dokážu obojí tak napůl," prohlásil Justin skormně a dodal, že zpěvačku nikdy nepřestane zbožňovat!

Justin Bieber - Získej autogram!

22. května 2010 v 11:51

Miluješ Justina Biebera, ale je ti jasné, že tohohle týpka asi nikdy nebudeš mít možnost sbalit? Tak měj doma alespoň něco, čeho se dotkl, napiš si o jeho vlastnoruční podpis...

Krok 1

Připrav si všechno, na čem chceš mít Justinův podpis. Může to být fotka, tričko... Určitě ale vyber něco lehkého, musíš totiž zaplatit poštovné do Ameriky a zpátky!

Krok 2

Napiš Justinovi dopis! Buď milá, představ se a jestli chceš, klidně přidej svoji fotku. Nezapomeň, že každé ho potěší, když mu pochválíš jeho práci...

Krok 3

Piš anglicky a hlavně piš rukou. Dej si na dopisu záležet, aby Justin viděl, že máš o něj skutečný zájem a nejsi jen lovec autgramů. Ty stars nenávidí!

Krok 4

Nezapomeň uvést svoji zpáteční adresu. Nejlépe uděláš, když ji rovnou nadepíšeš na obálku se známkou a tu pak pošleš se svou žádostí.

Krok 5

Dopis pořádně zalep a odnes na poštu. Tam ti řeknou, jakou hodnotu má mít známka do USA. Na dopis pak čitelně a správně napiš tuhle adresu:

Justin Bieber
c/o Island Def Jam Group
Worldwide Plaza 825 8th Ave 28th Floor
New York, NY 10019 USA

Krok 6

Buď trpělivá! Justin dostává od svých fanynek tisíce dopisů a navíc cesta do USA a zpátky může trvat několik týdnů. Hodně štěstí!
STARS: Justin Bieber - Získej autogram! - fotoKluci, jak vypadá ideální holka?

22. května 2010 v 11:49
KLUCI: Kluci, jak vypadá ideální holka? - foto

Co pro kluky znamená dokonalá holka? Jak by měla vypadat ta, do které se totálně zblázní? Čtyři kluci nám otevřeli svá srdce a vyzradili, jak to s holkami mají.

Marek (14): "Chtěl bych, aby udělala první krok."

"Tmavé vlasy a modré oči - to je můj ideál. Ale netrvám na něm. Představuju si holku, která se umí parádně obléknout. Líbilo by se mi třeba něco mezi hoperkou a něžnou princezničkou. Děsně mě lákají holky, které jsou sebevědomé a jsou rády středem pozornosti. Měla by si umět stát za svým názorem a nenechat se hned tak vyvést z míry. A co bych ocenil úplně nejvíc je, kdyby mě oslovila první a třeba mě i pozvala na rande! Ve skutečnosti se totiž trochu stydím a holky, co mají odvahu, mě fakt berou."

Náš tip! Kluci se dost často tváří jako ohromní machýrci, ale přitom takoví vůbec nejsou! Strašně se bojí odmítnutí. Když uděláš první krok, ušetříš jim spoustu stresu a obav!

Kryštof (15): "Nejradši mám akční holky"

"Nemám jasnou představu o vzhledu a myslím, že na něm ani moc nezáleží. Moje poslední holka byla vyšší než já a nebyl to problém. Holky, neblázněte, povaha je přece mnohem důležitější! Holka, se kterou bych si chtěl začít, musí mít hlavně smysl pro humor a měla by být akční. Podnikám spoustu věcí s kámoši a chtěl bych, aby se zapojila i ona. Rozhodně nestojím o nějakou holku typu mouchy snězte si mě."

Náš tip! Co vlastně kluci myslí smyslem pro humor? Pst, řekneme ti tajemství. Kluci milují, když se směješ jejich vtipům. Ale nesmíš to přehánět. Když se budeš chichotat všemu, co tvůj kluk řekne, bude si myslet, že jsi spadla z višně.Náš tip! Co vlastně kluci myslí smyslem pro humor? Pst, řekneme ti tajemství. Kluci milují, když se směješ jejich vtipům. Ale nesmíš to přehánět. Když se budeš chichotat všemu, co tvůj kluk řekne, bude si myslet, že jsi spadla z višně.


Jenda (16): "Měla by být aspoň trochu tajemná."

"Rád se hezky oblékám, takže mi připadá oukej, že mě berou holky, co pěkně vypadají. Taky bych chtěl, aby se mnou moje holka chodila ven. Chtěl bych se s ní pochlubit! Ideální holka by byla menší než já s jemnými rysy a sexy vystupováním. Úplně super by bylo, kdyby měla piercing na jazyku. Na to jsem totálně ulítlej! Hlavně by ale neměla být moc čitelná a přístupná. Chci si svoji princeznu dobývat! Čím nedostupnější bude, tím víc mě bude přitahovat! Trocha napětí a tajemna není nikdy na škodu."

Náš tip! Kluci jako Jenda nesnášejí, když je holky uhánějí. Takže se udělej vzácná. Rozhodně mu nevolej každý den! Taky mu o sobě nevyklop všechno hned na prvním rande. A klidně se bav i s jinými kluky. O to víc o tebe bude tvůj idol stát.

Radek (15): "Bylo by fajn mít stejné zájmy."

"Hodně sportuju, takže bych chtěl, aby moje holka neseděla doma jak pecka. Bylo by úplně super, kdyby se mnou třeba lezla po skalách. Jasně, možná bude mít trochu strach, ale já se o ni postarám. Neměla by se bát zkoušet nové věci a hlavně by neměla být líná! Taky nechci žádnou naivku nebo trubku. Chci si se svojí holkou hlavně povídat, takže potřebuju, aby byla chytrá a milá!"

Náš tip! Pokud máš zálusk na nějakého kluka, zkus předem vypátrat jeho zájmy a něco si o nich nastudovat. Když budeš vědět, co ho baví, bude mnohem jednodušší najít společné téma na pokec. A kromě toho ho stopro oslníš, když budeš znát třeba poslední hip-hopová cédéčka.
Markéta Konvičková: Co hvězdám šeptají!

22. května 2010 v 11:45
Obětí nelítostných pirátů se stala finalistka ČeskoSlovenské SuperStar Markéta Konvičková!
Ještě předtím, než 1. května pokřtila své debutové album Na šňůře perel, objevila se celá deska na netu! :o( A co je na tom nejhorší, mohou za to zpěvaččini nejbližší fans...

"Jsem v šoku," přiznává zklamání Markéta a dodává: ""Mrzí mě, že nejvěrnější fanoušci, kteří dostali album přednostně, zneužili mé srdečnosti a zdevastovali práci celého týmu."

Markétě tak pravděpodobně vznikla obrovská finanční škoda, na druhou stranu se ale ukázalo, že o její hudbu je obrovský zájem. Během jednoho dne se totiž Na šňůře perel stalo jedním z nejstahovanějších alb.

Lidé ze zpěvaččina týmu ale věří, že je spousta slušných lidí, kteří Markétu chtějí podpořit a nové album si koupí. Navíc sází na to, že zájemce přiláká velice zajímavý booklet CD! Ten totiž obsahuje super plakát, soutěže, galerii jedinečných fotografií nebo knížku s texty. Co ty, koupíš si tohle album?  co hvězdy  šeptají

SUPERSTAR: Markéta Konvičková: Co hvězdám šeptají! - foto